Min Lions Medlemssenter Støtt oss Engasjer deg Vårt arbeid

Kontakt oss

Forsiden > Engasjer deg > Kontakt oss

Vil du vil bli medlem i Lions kan du registrere din interesse her så tar vi kontakt med deg. 

Lokalt

Lions kan kontaktes på flere nivåer. Gå til distrikt eller klubb for å finne kontakt lokalt.

Tillitsvalgte nasjonalt

Her finner du en oversikt over tillitsvalgte Lions Norge 1.7.2018-30.6.2019

Administrasjon Norge

Post- og besøksadresse: Lions Clubs International MD 104 Norge. Ensjøveien 18, 0661 Oslo

Sentralbord: 23 24 46 30.

E-post: post@lions.no

Org.nr. 971 437 391.

Åpningstider:

I juli er Lionskontoret i Oslo sommerstengt. Hvis noe haster, ta kontakt med generalsekretær: 901 65 787.

Hverdager: 09.00 - 15.00.

Lørdag, søndag og offentlige høytidsdager: Stengt.

Kontaktpersoner

Haster det? Vår beredskapstelefon er 901 65 787

Generalsekretær Hroar Thorsen

Mobil: 901 65 787. E-post:  hroar.thorsen@lions.no

Guvernørrådsleder (Styreleder) Kari Sandøy-Jarman

Mobil: 953 00 316. E-post: jarman@online.no

Regnskap. Øystein Berg Nilsen:

Mobil: 454 18 883. E-post: oystein.berg.nilsen@lions.no

Kommunikasjon/Redaktør. Vibeke Aasland:

Mobil: 922 48 828. E-post: vibeke.aasland@lions.no

Det er mitt valg. Daglig leder, Annica Linden Øygard.

Mobil: 954 95 003. E-post: leder@mittvalg.no

Lions Aid Norway. Seniorrådgiver Otto Brødholt:

Mobil: 951 13 828. E-post:  otto.brodholt@lions.no 

Medlemsregister. Borgar Aasterud

Mobil: 913 85 909. E-post: borgar.aasterud@gmail.com

Lions fadderbarn. Helle Fauverskog Soos

Mob: 906 44 258. E-post: soos@online.no

Lions førerhundskole og mobilitetsenter. Daglig leder, Johan Wahl

Mobil: 901 28 819 E-post:  post@lionsforerhundskole.no

Internasjonalt hovedkontor

Lions Clubs International, 300W 22nd Street, Oak Brook, Illinois 60523-8842, USA

Kontaktperson: Frida Wahlgren

E-post: frida.wahlgren@lionsclubs.org (du kan skrive på norsk!).

----------------------------------

Du kan også fylle ut skjemaet nedenfor så tar vi kontakt med deg!

Ditt navn

Din e-postadresse

Postnummer og sted

Emne

Melding